OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Odpowiadając na apel Przewodniczącego KEP dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary dla mieszkańców Bejrutu. We wtorek 4 sierpnia doszło tam do eksplozji materiałów wybuchowych. W skutek eksplozji zginęło 150 osób, ponad 5 tys. jest rannych. Ofiary można złożyć do koszyków ustawionych przy wyjściu z kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.00 podziękujemy ks. Pawłowi za pięć lat ofiarnej pracy w naszej parafii. Z dniem 24 sierpnia Ksiądz Biskup mianował wikariuszem naszej parafii ks. Patryka Frankiewicza.
  4. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.30 – 17.00. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela.