1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.

2. Jutro w poniedziałek 26 sierpnia przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszach św. które odprawimy o godz. 8.00, 16.30 i 18.00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie chóru parafialnego. Natomiast w sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do salki na próbę scholii parafialnej.

4. Dobiega końca peregrynacja Jasnogórskiego Wizerunku w Diecezji Toruńskiej. Uroczystości związane z zakończeniem peregrynacji odbędą się 15 września o godz. 16.00 na placu przy kościele Ojców Paulinów. Kontynuacją tego wydarzenia jest nawiedzenie Obrazu Matki Bożej w naszych rodzinach. Chęć przyjęcia Obrazu prosimy zgłaszać w biurze parafialnym lub zakrystii.

5. Klub Abstynenta FLISAK w przyszłą niedzielę 1 września zaprasza na Święto Trzeźwości – piknik rodzinny, który odbędzie się na Barbarce. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13.00.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek przeznaczoną na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24 przy ul. Ogrodowej. Dziękujemy za waszą ofiarność i wrażliwe serca

8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Teresa Grysiewicz l. 57, zam. przy ul. Legionów; śp. Henryka Rygiel l. 86, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Urszula Marciszewska l. 59 zam. przy ul. Bartosza Głowackiego; śp. Regina Wegnerowska l. 89, zam. przy ul. Grudziądzkiej. Dobry Jezu a nasz Panie….