1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W sobotę 8 września przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę, wpłacane w kopertach imiennych i na konto parafialne. Jesteśmy w trakcie wykonywania zdobionej balustrady, którą zamontujemy przy wejściu do Tabernakulum.
  4. W piątek 7 września na godz. 16.30 zapraszamy dzieci na pierwsza próbę scholki po wakacjach. W tym roku przeniesiemy próby scholki z soboty na piątek. Zapraszamy wszystkie dzieci chętne do śpiewu w scholce. Pragniemy też utworzyć Zespół Młodzieżowy. Spotkanie dla osób zainteresowanych śpiewaniem lub graniem w zespole zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.45 do Kościoła.
  5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w salce ministranckiej. Zachęcamy też chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów. Można zgłaszać się do ks. Pawła w zakrystii przed i po każdej niedzielnej Mszy świętej.
  6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godziny 17.00.
  7. W nadzwyczajnym Roku Św. Józefa zapraszamy w dniu 15 września br. Na pielgrzymkę do Kalisza. Koszt wyjazdu 40 zł. Szczegółowe informacje w zakrystii lub biurze parafialnym.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli i Biuletyn parafialny.