OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Dziękujemy za troskę o naszą parafię, która wyraża się w modlitwie i ofiarach wpłacanych na rzecz parafii. Jesteśmy wdzięczni za ofiary wpłacane na remont wieży i elewacji frontowej. Darczyńców wpisujemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię. Bóg zapłać! 
  3. Młodzież ze szkoły średniej pragnącą rozpocząć przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej. 
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy tornistry pierwszoklasistom.
  5. W piątek 8 września przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów oraz tych, którzy pragną zostać ministrantem, na spotkanie formacyjne.  
  7. Uczestnicy pielgrzymki do Ziemi Świętokrzyskiej wyruszą sprzed kościoła w sobotę 9 września o godz. 5.30. Ze względu na zwiedzanie jaskini prosimy o zabranie ciepłej odzieży.  
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem oraz w zakrystii.     
  9. Ze względu na prowadzone remonty dzisiaj możemy wychodzić ze świątyni również przez zakrystię.