1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Zbiórka na obiady dla dzieci z naszej parafii uczęszczających do Zespołu Szkół nr 24 wyniosła 4561 zł. Za złożone ofiary składamy Bóg Zapłać.
  3. W czwartek 8 września przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  4. Rodziców wraz z dziećmi mającymi przystąpić do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji.
  7. Ministranci i lektorzy wyjeżdżający w przyszłą sobotę do Lichenia gromadzą się przed kościołem o godz. 8.00.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Teresa Sobierajska, l. 60, zam. przy ul. Wybickiego;  śp. Stanisław Piotrowski, l. 62, zam. przy ul. Młodzieżowej. Dobry Jezu, a nasz Panie….