OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W naszej parafii witamy ks. Przemysława Wolnego. Przez ostatnie sześć lat ks. Przemysław posługiwał w Grudziądzu. Od 29 sierpnia jest wikariuszem w naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa na owocną pracę. 
  3. Okazja do spowiedzi w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
  4. W czwartek przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę św., na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Uczniom klas I poświęcimy tornistry. Natomiast o godz. 18.00 pomodlimy się w intencji młodzieży, która rozpoczyna rok szkolny i formację do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. 
  6. Pielgrzymi udający się w sobotę 10 września na pielgrzymkę do Gniezna, Lubinia, Gostynia i Poznania, wyruszają o 5.30 sprzed kościoła.  Powrót 11 września. Są jeszcze trzy wolne miejsca. Osoby prosimy o kontakt telefoniczny z parafią. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie  o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.