OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dzisiaj po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę do puszek przeznaczoną na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24 przy ul. Ogrodowej.
  3. Dzisiaj o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji Żywego Różańca.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na inwestycje parafialne. Serdecznie polecamy nasze wspólne inicjatywy ofiarności parafian, a za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na próby chóru parafialnego. We wtorek po wieczornej Mszy św. na próbę zapraszamy młodzież z zespołu parafialnego. Natomiast w sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do salki na próbę scholi dziecięcej.
  6. W piątek po Mszy wieczornej, zapraszamy do salki parafialnej na Krąg Biblijny.
  7. Również w piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się zbiórka dla ministrantów, lektorów i kandydatów na ministranta.
  8. W sobotę, 13 września po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00, w kościele odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz dla ich rodziców.
  10. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00, w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz dla ich rodziców.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.
  12. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Henryka Borucka, l. 89, oraz śp. Wiesław Kolenderski, l. 54. Dobry Jezu a nasz Panie…