1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opiekli Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na realizowanie parafialnych inwestycji.
  3. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca. W tym dniu o godz. 18.00 odprawimy Mszę św., a następnie w Ogrodzie  odmówimy Różaniec Fatimski.
  4. W pitek 14 września przeżywamy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę 16 września o godz. 13.00 odprawimy Mszę św. dla rodziców i ich dzieci, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczornej w plebani spotkanie zespołu muzycznego a w  piątek na godz. 16.30 do salki parafialnej zapraszamy na próbę scholki. Zachęcamy do wstępowania w szeregi zespołu i scholii, aby śpiewać na Chwałę Boga.
  7. W sobotę 29 września w naszej parafii przeżywamy uroczystość 40 lecia Domowego kościoła Diecezji Toruńskiej. W tym dniu o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Toruńskiego Wiesława Śmigla. Szczegółowe informację umieszczone zostaną w gablocie i na stronie internetowej.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.