OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto parafialne oraz w imiennych kopertach. W intencji ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. 
  3. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania, oraz kandydatów, którzy chcą rozpocząć przygotowania do przyjęcie tego Sakramentu         w przyszłym roku.
  4. W poniedziałek 13 września przeżywamy kolejny Dzień Fatimski o godz. 17.30 odmówimy modlitwę różańcową a po Mszy św. wyjdziemy procesyjnie do Ogrodu Maryi.
  5. W przyszłą niedzielę 19 września na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców i dzieci klas III Szkoły Podstawowej, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne. 
  6. Sakrament pokuty w naszym kościele sprawujemy w dzień powszedni w godz. 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50. W niedzielę spowiadamy podczas każdej Mszy św. 
  7. W przyszłą niedzielę przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. Józefa modląc się w intencji uświęcenia rodzin. 
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. 
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi   w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyta jest cegiełką przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć w zakrystii, u Panów Kościelnych   i u p. Hani.