1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek przeznaczoną na obiady dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 24.
  3. We środę wspominamy św. Stanisława Kostkę, Patrona Polski.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 zapraszamy do salki parafialnej na próbę Zespołu Młodzieżowego. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się próba scholki parafialnej. Zachęcamy do wstępowania w szeregi zespołu i scholii, aby śpiewać na Chwałę Boga.
  5. Spotkanie formacyjne dla kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce ministranckiej.
  6. W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św., oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  7. Wspólnota Żywego Różańca w sobotę 19 października br. organizuje wyjazd na ogólno-diecezjalne Misyjne spotkanie Róż Różańcowych w Chełmnie nad Wisłą w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Wyjazd o godz.9.00, koszt około 20 zł. Zapisy we wtorki i środy po Mszach Św.           o godz. 18.00 – przy bocznym wyjściu z kościoła od strony tablicy ogłoszeń u zelatora Żywego Różańca lub pod numerem telefonu podanym w gablocie /tel. 665 410 796/.
  8. Dzisiaj po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która w tym roku ukończyła klasę VIII i pragnie rozpocząć przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, który planujemy na jesień 2020 r.
  9. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i parafialnego Biuletynu.