1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę. Są one przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  3. W poniedziałek wspominamy św. Stanisława Kostkę, Patrona Polski.
  4. We środę na wieczorną mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św., odbędzie się spotkanie formacyjne.
  5. W sobotę przypada 23 dzień września – liturgiczne wspomnienie św.  o. Pio, w tym dniu modlitewne spotkanie czcicieli św. o. Pio w kościele          o godz. 17.30.
  6. W Święto Matki Bożej Różańcowej 7 października, na zakończenie 100. Rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na krańce kraju, by modlić się w intencji Ojczyzny i całego świata. Różaniec do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej polski modlitwą różańcową. Nasza parafia pragnie włączyć się to wydarzenie modlitewne. Organizujemy wyjazd do Kościoła Opatrzności bożej w Gdańsku. Tam odbędzie się Msza św. i nabożeństwo Maryjne dla osób, które będą modlić się tego dnia na granicach. Szczegółowe informację na temat wyjazdu można uzyskać w zakrystii.
  7. Włączając się w tę inicjatywę modlitewną w dniu odpustu parafialnego w naszym kościele o godz. 17.00 odmówimy różaniec w intencji naszej Ojczyzny i całego Świata.
  8. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Janinę Stanke, l. 62, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Stanisław Ryszewski, l. 87, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Bogusława Magdziak, l. 81, ostatnio zamieszkała w Wąbrzeźnie. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.