OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2.  Dziękujemy za troskę o naszą parafię, która wyraża się w modlitwie i ofiarach wpłacanych na rzecz parafii. Jesteśmy wdzięczni za ofiary wpłacane na remont wieży i elewacji frontowej. Darczyńców wpisujemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię. W ostatnim czasie uległ awarii komputer służący do wyświetlania pieśni. Awaria była tak poważna, że musieliśmy przesłać komputer do serwisu. Czekamy na naprawę. 
  3. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszamy wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  4. W tym tygodniu przeżywamy w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, w czwartek św. Mateusza Apostoła, a w sobotę wspominamy św. O. Pio.
  5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów oraz tych, którzy pragną zostać ministrantem, na spotkanie formacyjne.  
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem oraz w zakrystii.