1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W dniach od 16 – 22 października przeżywamy Światowy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji. Naszą ofiarą wspieramy misjonarzy pracujących na wszystkich zakątkach świata.
  3. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  4. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na Mszę św.  w czwartek 20 października br. o godz. 18.00, następnie w salce parafialnej będzie przekazywana odzież dla osób potrzebujących.
  5. Urząd Miasta Torunia i parafia pw. Św. Antoniego zaprasza na uroczystości religijno – patriotyczne upamiętniające 77. rocznicę zapoczątkowania przez Niemców masowych straceń mieszkańców Torunia w lasach podtoruńskiej Barbarki. Okolicznościowa Msza św. zostanie odprawiona przy pomniku upamiętniającym miejsce kaźni w lesie na Barbarce w przyszłą niedzielę 23 października o godz. 13.00.
  6. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Bogusławę Kubiak l. 91 zam. przy ul. Kołłątaja, śp. Jana  Hojnackiego, l. 60, ostatnio  zam. przy ul. Olsztyńskiej; śp. Rajmund Popławski, l. 65, zam. przy Wybickiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..