1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. W dniach od 18 – 24 października przeżywamy Światowy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji. Naszą ofiarą wspieramy misjonarzy pracujących na wszystkich zakątkach świata.
  3. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy dla dzieci w poniedziałki, środy o godz. 16.30. W najbliższy piątek ze względu na Mszę św. ślubną nie będzie nabożeństwa różańcowego dla dzieci. Dorosłych na nabożeństwo różańcowe zapraszamy każdego dnia na godz. 17.30.
  4. Od najbliższego poniedziałku wprowadzamy Adorację Najświętszego Sakramentu również  przed poranną Mszą św. w godz. 7.30 – 8.00. Niech to będzie okazja do uwielbienia Boga przed rozpoczęciem pracy, w drodze do szkoły czy zawierzenia Mu całego dnia.
  5. We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. osoby korzystające z pomocy materialnej w naszej parafii. Po Mszy św. w salce parafialnej rozdana zostanie odzież dla potrzebujących.
  6. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  7. W piątek przeżywamy 23 dzień miesiąca. O godz. 17.30 wspomnimy św. Ojca Pio a po Mszy uczcimy Jego relikwie.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.