1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. We wtorek 13 października niespodziewanie zmarł nasz kościelny
    p. Antoni Brzostek. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.
  3. Bardzo prosimy o zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej oraz przestrzeganie wszystkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i 17.30.
  5. W Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji przy ul. Starotoruńskiej odbywają się doroczne „Dni ze św. Janem Pawłem II”.  W ramach tych dni we wtorek 20 października o godz. 12.00  ks. Proboszcz przewodniczył będzie Mszy św. w intencji chorych i cierpiących.
  6. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła do koszyków można złożyć ofiarę na misję.
    Za złożone w tym trudnym czasie ofiary składamy Bóg zapłać.
  7. Młodzież, która w przyszłym roku chce przyjąć Sakrament Bierzmowania prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii po Mszach św. w przyszłą niedzielę.
  8. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych.
    Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii..
  9. W dniach 20 – 26 października przeżywamy Światowy Tydzień Misyjny.  Dzisiejsza kolekta  przeznaczona jest na cele misyjne.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.