1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy przeżywanie Tygodnia Misyjnego w Kościele. Modlimy się za polskich misjonarzy, a także o dobre owoce ewangelizacji oraz wspieramy misje naszymi ofiarami. Szczególnym wsparciem otaczamy s. Violette, pochodzącą z naszej parafii, a pracującą w Boliwii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na misje złożone podczas dzisiejszej kolekty.

3. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych. Kartki z wypominkami składać można w zakrystii i biurze parafialnym.

4. Trwa miesiąc październik, zapraszamy do odmawiania różańca, dzieci od poniedziałku do piątku na 16.30, a dorosłych każdego dnia tygodnia na 17.30.

5. W poniedziałek 21 października, na godz. 16.00 do kościoła zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne.

6. We wtorek 22 października po wieczornej Mszy św. do salki na spotkanie zapraszamy uczestników Klubu Seniora.

7. W piątek 25 października po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Krąg Biblijny.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
    śp. Andrzej Kowalski, zam. przy ul. Grudziądzkiej; Dobry Jezu, a nasz Panie…