1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy św., odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. W piątek przypada 23 dzień września – liturgiczne wspomnienie św. o. Pio, w tym dniu modlitewne spotkanie czcicieli św. o. Pio w kościele o godz. 17.30.
  5. Próba scholki parafialnej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 a dla ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.00 w kościele.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.