OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii.
 2. W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek – święto  św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w środę – wspomnienie św. Pio, w piątek – wspomnienie błog. Władysława z Gielniowa.
 3. W środę przypada 23 dzień września – liturgiczne wspomnienie św. o. Pio, w tym dniu modlitewne spotkanie czcicieli św. o. Pio w kościele o godz. 17.30.
 4. W związku z przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży zapraszamy na Wieczór Chwały, który odbędzie się w Unisławiu w piątek 25 września o godz. 19.00.
 5. W sobotę 26 września o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
 6. Spotkanie formacyjne dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
 7. Próba scholki parafialnej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Polskiego Państwa Podziemnego. Program toruńskich uroczystości na plakacie w gablocie parafialnej.
 9. Wspólnie z Katolickim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy organizujemy w dniach 29.01 – 9.02. 2016 r.  pielgrzymkę do Meksyku. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie internetowej parafii oraz dostępny jest w zakrystii i biurze parafialnym.
 10. Zapraszamy na próby chóru parafialnego, które odbywają się w poniedziałki  i w czwartki po wieczornej Mszy św. w kościele.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.