1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek – święto  św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w środę – wspomnienie św. Pio, w piątek – wspomnienie błog. Władysława z Gielniowa.
  3. W środę przypada 23 dzień września – liturgiczne wspomnienie św. o. Pio, w tym dniu modlitewne spotkanie czcicieli św. o. Pio w kościele o godz. 17.30.
  4. W związku z przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży zapraszamy na Wieczór Chwały, który odbędzie się w Unisławiu w piątek 25 września o godz. 19.00.
  5. W sobotę 26 września o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  6. Spotkanie formacyjne dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Próba scholki parafialnej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Polskiego Państwa Podziemnego. Program toruńskich uroczystości na plakacie w gablocie parafialnej.
  9. Wspólnie z Katolickim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy organizujemy w dniach 29.01 – 9.02. 2016 r.  pielgrzymkę do Meksyku. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie internetowej parafii oraz dostępny jest w zakrystii i biurze parafialnym.
  10. Zapraszamy na próby chóru parafialnego, które odbywają się w poniedziałki  i w czwartki po wieczornej Mszy św. w kościele.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.