1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.

2. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św.  o godz. 13.00 podziękujemy Panu Bogu za 40 lat działalności Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy  na wspólne świętowanie członków tej wspólnoty oraz wszystkie małżeństwa naszej parafii.

3. Zapraszamy na próby chóru parafialnego, które odbywają się w poniedziałki  i w czwartki po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.

4. We wtorek 24 września po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne dla Wspólnoty Żywego Różańca

5. W piątek 27 września po wieczornej Mszy św. zapraszamy na pierwszy
    po wakacjach Krąg Biblijny.

6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
    śp. Ryszard Umiński, zam. przy ul. B. Głowackiego; Dobry Jezu, a nasz Panie…