1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę. Przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  3. W poniedziałek 23 września wspominamy św. O. Pio z Pietrelciny.  O godz. 17. 30 odmówimy litanię do św. O. Pio.
  4. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św., oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  5. Wspólnota Żywego Różańca w sobotę 19 października br. organizuje wyjazd na ogólno-diecezjalne Misyjne spotkanie Róż Różańcowych w Chełmnie nad Wisłą w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Wyjazd o godz.9.00, koszt około 20 zł. Zapisy we wtorki i środy po Mszach Św.  o godz. 18.00 – przy bocznym wyjściu z kościoła od strony tablicy ogłoszeń u zelatora Żywego Różańca lub pod numerem telefonu podanym w gablocie /tel. 665 410 796/.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej diecezji przeprowadzona będzie zbiórka do puszek przeznaczona na Caritas Diecezji Toruńskiej. W wielu dziedzinach pomocowych naszej Caritas znajduje się pomoc finansowa dla chorych na leki, niepełnosprawnych na rehabilitację i konieczny sprzęt, poszkodowanych losowo na naprawę szkód. Bez środków finansowych mogących popłynąć z diecezji od wiernych świadczenie pomocy jest bardzo utrudnione.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i parafialnego Biuletynu.