1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W czwartek po Mszy św. wieczornej w plebani spotkanie zespołu muzycznego a w  piątek na godz. 16.30 do salki parafialnej zapraszamy na próbę scholki. Zachęcamy do wstępowania w szeregi zespołu i scholii, aby śpiewać na Chwałę Boga.
  3. W sobotę 29 września w naszej parafii przeżywamy uroczystość 40 lecia Domowego Kościoła Diecezji Toruńskiej. Plan uroczystości przedstawia się następująco:
    Piątek 28. 09. 2018
    godz. 19.00 – rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą małżeńską
    godz. 21.00 – Apel Jasnogórski
    Sobota 29. 09. 2018
    godz. 10.00 – Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Toruńskiego Wiesława Śmigla
    godz. 11.30 – prelekcja o ks. Blachnickim /dr Michał Białkowski/
    godz. 13.00 – koncert uwielbienia ze świadectwami członków DK oraz słowo Moderatora Diecezjalnego
    godz. 15.00 – zakończenie uroczystości w kościele. Następnie agapa w ogrodzie.
  4. W sobotę 29 września przeżywamy Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę na puszek przeznaczoną na cele Caritas Diecezja Toruńskiej
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer parafialnego Biuletynu.