OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2.  Dziękujemy za troskę o naszą parafię, która wyraża się w modlitwie i ofiarach wpłacanych na rzecz parafii. Jesteśmy wdzięczni za ofiary wpłacane na remont wieży i elewacji frontowej. Darczyńców wpisujemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię.
  3. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszamy wraz z rodzicami dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. W tym tygodniu we środę wspominamy św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława w piątek przeżywamy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę wspominamy św. Hieronima.
  5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów oraz tych, którzy pragną zostać ministrantem, na spotkanie formacyjne.  Zapraszamy też osoby dorosłe do włączenia się w posługę przy ołtarzu.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne  w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem oraz w zakrystii. W przyszłą niedzielę odbędzie się promocja kolejnej płyty w wykonaniu p. Hanny i p. Leszka Milińskiego. Płyta zatytułowana jest „Drugi Brzeg”. Znajdują się na niej pieśni poruszające temat przemijania i naszego zmierzania do nieba. Pieśni te usłyszymy podczas Mszy św. w przyszłą niedzielę.