1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. We wtorek 30 września po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne dla Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. W przyszłą niedzielę z racji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia w kościołach naszej diecezji, przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  4. Zapraszamy na próby chóru parafialnego, które odbywają się      w poniedziałki  i w czwartki po wieczornej Mszy św. w kościele.
  5. We środę rozpoczyna się miesiąc październik, czas wspólnego odmawiania różańca. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych będziemy odprawiali o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 16.30.
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca w przeddzień odpustu parafialnego w poniedziałek 6 października zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego odmówienia wszystkich części różańca św. Odmawianie I części rozpoczniemy się o godz. 17.15, a pozostałe części odmówione zostaną po Mszy św. wieczornej. Modlić się będziemy w intencjach Ojca Świętego, kapłanów, parafii i intencjach osobistych.
  7. W dniach od 10 – 12 września w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie odbędzie się Triduum Różańcowe dla członków Nieustającego Różańca. Wszyscy chętni do udziału w tym wydarzeniu mogą zapisywać się u animatorów lub w Zakrystii.
  8. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 do 18.00. W I sobotę miesiąca o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  9. W sobotę 4 października we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu przeżywamy 28 rocznicę sakry Biskupa Toruńskiego Andrzeja Suskiego. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym Pasterzu.
  10. W niedzielę 12 października obchodzić będziemy XIV Dzień Papieski pod hasłem „Świętymi bądźcie”. Do świętowania tego dnia zachęcać będzie wydarzenie Świętość jest Eko, które odbędzie się w sobotę 4 października na placu św. Katarzyny od godz. 10.00 do 13.00. W programie konkursy i zabawy dla dzieci, niespodzianki dla osób, które przyniosą odpady i elektrośmieci, koncert Tomka Kamińskiego oraz poświęcenie zwierząt przez Ojców Franciszkanów. Imprezę organizuje Toruński Caritas.
  11. Zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W bieżącym numerze Niedzieli znajdziemy min. artykuły na temat opętania oraz rozmowę z egzorcystą Marcinem Ciechanowskim.