1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Przeżywamy dzisiaj nasz parafialny odpust. Mszy św. odpustowej przewodniczył będzie ks. bp Wiesław Śmigiel. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystość.
  3. Tradycyjnie dzień po odpuście parafialnym udajemy się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielanach. Wymarsz jutro sprzed kościoła o godz. 16.30.
  4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiam w dni powszednie o godz. 7.30 i 17.30.  W niedzielę o godz. 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Ofiary przeznaczamy na inwestycje parafialne min. na zakup oleju do ogrzewania kościoła.  W trakcie wykonywania jest balustrada przed tabernakulum.
  6. W przyszłą niedzielę 14 października przeżywamy Dzień Papieski.  W tym dniu budujemy żywy pomnik Jana Pawła II, zbierając ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w nauce dla  zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i parafialnego Biuletynu.