1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Przypominamy o stosowaniu się do wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. Trwa miesiąc październik. Modlitwę różańcową odprawiamy o godz. 7.30 i  17.30
  4. We środę wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. W naszej Wspólnocie parafialnej przeżywamy odpust parafialny i wizytację Księdza Biskupa Wiesława Śmigla. Zapraszamy do uczestniczenia w sumie odpustowej o godz. 18.00, której przewodniczył będzie Ksiądz Biskup, który zarazem udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Tradycyjnie dzień po odpuście parafialnym udajemy się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielanach. W tym roku będzie to pięćdziesiąta pielgrzymka.  Wymarsz we czwartek sprzed kościoła o godz. 16.30.
  5. Duchowe przygotowanie do odpustu rozpoczniemy we wtorek 6 października odmawiając wszystkie części różańca. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 7.30. Kolejne części różańca odmówimy po Mszy św. o godz. 8.00 i 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy czuwanie modlitewne połączone z czwartą częścią różańca św. Zapraszamy do udziału w modlitewnym czuwaniu.
  6. Młodzież, która we środę 7 października ma przyjąć Sakrament Bierzmowania w ramach duchowego przygotowania zapraszamy w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 do uczestnictwa we Mszy św. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spowiedź dla bierzmowanych.
  7. W czwartek na godz. 16.30   do salki parafialnej zapraszamy dzieci i młodzież na pierwsze spotkanie Koła Misyjnego.
  8. W przyszłą niedziele na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św., oraz ich rodziców. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone różańce.
  9. Osoby udające się w najbliższą sobotę na pielgrzymkę do Skępego, Włocławka i Płocka wyruszają sprzed kościoła o godz. 7.00. Prosimy o dokonywanie wpłat.
  10. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Wszystkim, którzy ofiarą i modlitwą wspierają parafię składamy serdeczne Bóg zapłać.
  11. W przyszłą niedzielę 11 października przeżywamy Dzień Papieski. W tym dniu budujemy żywy pomnik Jana Pawła II, zbierając ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w nauce dla  zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.