1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Jutro wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. W naszej Wspólnocie parafialnej przeżywamy odpust parafialny. Zapraszamy do uczestniczenia w sumie odpustowej o godz. 18.00, której przewodniczył będzie ks. Łukasz Skarżyński, proboszcz parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu. Tradycyjnie dzień po odpuście parafialnym udajemy się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielanach. Wymarsz we wtorek sprzed kościoła o godz. 16.30.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. W najbliższym czasie musimy zakupić olej do ogrzewania naszej świątyni. Kupno oleju to koszt ok. 6 tys. złotych. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumieją potrzebę utrzymania i funkcjonowania naszej parafii.
  4. Wspólnota Żywego Różańca w sobotę 19 października br. organizuje wyjazd na ogólno-diecezjalne Misyjne spotkanie Róż Różańcowych w Chełmnie nad Wisłą w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Wyjazd o godz.8.30, koszt około 20 zł. Zapisy we wtorki i środy po Mszach Św.     o godz. 18.00 – przy bocznym wyjściu z kościoła od strony tablicy ogłoszeń u zelatora Żywego Różańca lub pod numerem telefonu podanym w gablocie /tel. 665 410 796/. Zostały jeszcze cztery miejsca wolne.
  5. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć  w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  6. W przyszłą niedzielę 13 października przeżywamy Dzień Papieski. W tym dniu budujemy żywy pomnik Jana Pawła II, zbierając ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w nauce dla  zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św., oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Natomiast na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz parafialnego Biuletynu.