OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze prace w świątyni i jej otoczeniu.
 3. Przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia.
 4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 17.30.
 5. W czwartek przypada kolejny Dzień Fatimski. O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo różańcowe a po Mszy św. wieczornej udamy się do ogrodu przed figurę Matki Bożej i odmówimy litanię do Najświętszej Maryi Panny.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
 7. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
 8. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na Mszę św.  w czwartek 20 października br. o godz. 18.00, następnie w salce parafialnej będzie przekazywana odzież dla osób potrzebujących.
 9. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest ma misje.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.