1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze prace w świątyni i jej otoczeniu.
  3. Przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia.
  4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.30.
  5. We wtorek przypada kolejny Dzień Fatimski. O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo różańcowe a po Mszy św. wieczornej udamy się do ogrodu przed figurę Matki Bożej i odmówimy litanię do Najświętszej Maryi Panny.
  6. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  7. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza członków i sympatyków na spotkanie, które odbędzie się 13 października po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
  8. W przyszłą sobotę 17 października udajemy się z pielgrzymką do Lichenia. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.00. Osoby, które jeszcze nie dopełniły formalności związanych z wyjazdem niech uczynią to jak najszybciej.
  9. W piątek 16 października o godz. 18.00 w parafii pw. Św. Antoniego odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  10. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest ma misje.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.
  12. Z naszej parafialnej wspólnoty do wieczności odeszli: śp.Jerzy Januszewski, l.85, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Władysław Adamski, l.78, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…