1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na dalsze prace w świątyni i jej otoczeniu.
  3. Przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia.
  4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.30.
  5. W poniedziałek przypada kolejny Dzień Fatimski. O godz. 17.30  odmówimy różaniec a po Mszy św. wieczornej udamy się do ogrodu przed figurę Matki Bożej i odmówimy litanię do Najświętszej Maryi Panny.
  6. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na kolejne spotkanie Klubu Seniora.
  7. W piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się w salce parafialnej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  8. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  9. Trwają obchody 30 rocznicy uprowadzenia i śmierci błog. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dzisiaj odbędzie się pielgrzymka piesza do Górska, w sobotę koncert pt. „Modlitwy Matki” w kościele Księży Jezuitów. Centralna Msza św. w Toruniu w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
  10. Okazja do spowiedzi w dzień powszedni pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą św. a w niedzielę podczas każdej Mszy św.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  12. Z naszej parafialnej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Jerzy Ziółkowski, l. 64, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Daniela Gachewicz, l. 80, zam. przy ul. B. Głowackiego; śp. Maria Kowalczyk, l. 59, zam. przy ul. Wybickiego. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00.