1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 7.30 i 17.30.
  3. Dzisiaj Przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbieramy ofiar    do puszek na stypendia przeznaczone dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Składając nawet najdrobniejszą ofiarę umożliwiamy ubogiej  a zdolnej młodzieży realizację życiowych planów i zdobycie wykształcenia. W ten sposób budujemy Żywy Pomnik św. Janowi Pawłowi II.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. W trakcie wykonywania są ozdobne poręcze przed Tabernakulum, które mają być elementem ozdobnym naszego prezbiterium, ale też będą pełniły funkcję bezpieczeństwa, aby nikt nie upadł ze stopni przed Tabernakulum. Koszt inwestycji to 19 tys. zł. Dziękujemy ks. Romanowi, który był pomysłodawcą i jednocześnie złożył ofiarę na ten cel, także do zapłaty po wykonaniu balustrady zostanie 14 tys. zł. W tym tygodniu przystąpimy też do wymiany pieca do ogrzewania w domu katechetycznym.
  5. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w Biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć  w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych. Tegoroczne ofiary z wypominków przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  6. W dniach 21 – 27 października przeżywamy Światowy Tydzień Misyjny.  W przyszłą niedziele kolekta przeznaczona jest na cele misyjne.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela oraz naszego Biuletynu.