1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.

2. We środę 30 października w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą św. o godz. 18.00 i trwać będzie przez całą dobę, aż do czwartku 31 października. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego i zakończymy czuwanie. Serdecznie zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie według wyznaczonego planu. Mamy nadzieję, że ani przez chwilę nie zabraknie modlących się parafian. Szczególnie liczymy na modlitwę w późnych godzinach nocnych oraz w ciągu dnia. Spróbujmy chociaż przez 1 godzinę być w świątyni na adoracji. Plan Adoracji wywieszony jest w gablocie oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii.

3. Jeszcze tylko do czwartku odprawiamy nabożeństwo różańcowe. Dla dzieci o godz. 16.30 a dla dorosłych o godz. 17.30.

4. Spotkanie formacyjne Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się we wtorek 29 października po Mszy św. wieczornej. Msza św. w intencji wspólnoty odprawiona zostanie w niedzielę 3 listopada o godz. 18.00.

5. W piątek 1 listopada przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego – nie będzie tylko Mszy św. o godz. 15.00.

6. W sobotę 2 listopada  przypada Dzień Zaduszny. Msze św. odprawiamy o godz. 8.00; 10.00, 17.00 i o 18.00. Przez całą oktawę o godz. 18.00 odprawiać będziemy Msze św. wspólne za zmarłych, których polecamy na kartkach wspominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmówimy Różaniec, wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Kartki wspominkowe można składać przez cały tydzień w zakrystii lub biurze parafialnym.

7. Od popołudnia uroczystości Wszystkich Świętych przez całą oktawę możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z tej racji, że I piątek przypada w uroczystość Wszystkich Świętych do spowiedzi zapraszamy w czwartek w godz. od 16.30 – 18.00. W I sobotę odmówimy różaniec fatimski o godz. 7.15.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Tomasz Michalski, l.54, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Teresa Reinke, l. 85, zam. Dekerta. Dobry Jezu, a nasz Panie ….