OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. We środę 30 października w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą św. o godz. 18.00 i trwać będzie przez całą noc, aż do czwartku 31 października do godz. 18.00. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie według wyznaczonego planu. Mamy nadzieję, że ani przez chwilę nie zabraknie modlących się parafian. Szczególnie liczymy na modlitwę w późnych godzinach nocnych. Spróbujmy chociaż przez jedną godzinę być w świątyni na adoracji. Plan Adoracji jest wywieszony w gablocie oraz umieszczony na stronie internetowej i parafialnym biuletynie. 
 3. W piątek 1 listopada przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu odprawimy według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 15.00.
 4. W sobotę 2 listopada  przeżywamy Dzień Zaduszny. Dodatkową Mszę św. odprawimy  o godz. 10.00 i 17.00.
 5.  W  I sobotę w Dzień Zaduszny  o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca a po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.  Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w II sobotę 9 listopada.
 6.  Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. 
 7. Zachęcamy do nabywania książki autorstwa ks. Romana Bulińskiego pt. „Wszystko rozważała w swoim sercu”. Zawiera ona cykl rozważań na temat tajemnic radosnych różańca świętego, które ks. Roman wygłosił dla Wspólnoty Żywego Różańca. Koszt 7 zł. Można nabywać w zakrystii.
 8. Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje  wyjazd do Gietrzwałdu na rozważanie siódmej boleści Matki Bożej. Wyjazd 7 grudnia 2019 r. o godz. 6.30. koszt 35 zł. Zapisy pod numerem telefonu podanym na plakacie, który umieszczony jest w gablocie. 
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej . Polecamy najnowszy numer Tyg. Kat. Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn.