1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszej pamięci modlitewnej i materialnej polecamy chrześcijan zamieszkujących w Pakistanie. Mieszkający tam chrześcijanie, przyznając się do Chrystusa, składają świadectwo wiary przypieczętowane często męczeńską śmiercią. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc w edukacji sierotom, wsparcie okaleczonych na skutek zamachów na chrześcijan. Najdrobniejsza nawet ofiara jest wyrazem naszej solidarności z prześladowanymi za wiarę.
  3. We wtorek 30 października w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą św. o godz. 18.00 i trwać będzie przez całą noc, aż do środy 31 października do godz. 18.00. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie według wyznaczonego planu. Mamy nadzieję, że ani przez chwilę nie zabraknie modlących się parafian. Szczególnie liczymy na modlitwę  w późnych godzinach nocnych. Spróbujmy chociaż przez jedną godzinę być w świątyni na adoracji. Plan Adoracji jest wywieszony w gablocie oraz umieszczony na stronie internetowej.
  4. W czwartek 1 listopada przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu odprawimy według porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 15.00.
  5. W piątek  przeżywamy Dzień Zaduszny. Dodatkową Mszę św. odprawimy  o godz. 10.00 i 17.00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca a po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.  W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, czas poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stoliku wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św. przyjmując Komunię św. za zmarłych.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej . Polecamy najnowszy numer Tyg. Kat. Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn.