1. We wtorek 30 października przypada rocznica peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w naszej parafii. Każda rocznica tego wydarzenia jest czasem wieczystej Adoracji Najświętszego sakramentu. W naszym kościele rozpoczniemy ją po Mszy św. o godz. 18.00 i trwać będzie przez całą dobę, aż do środy 31 października. O godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia Bożego i zakończymy czuwanie. Serdecznie zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie wg wyznaczonego planu, który zamieszczony jest w gazetce Nasza Wspólnota oraz na tablicy ogłoszeń. Szczególnie liczymy na modlitwę w późnych godzinach nocnych oraz w ciągu dnia. Spróbujmy chociaż przez 1 godzinę być w świątyni na adoracji.
  2. Jeszcze tylko do środy odprawiamy październikowe nabożeństwo różańcowe. Dla dorosłych o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na godz. 16.30
  3. W czwartek 1 listopada przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Mszę św. odprawiamy wg porządku niedzielnego.
  4. W piątek – 2 listopada dzień Wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. odprawimy o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Przez całą oktawę o godz. 18.00 odprawiać będziemy Msze św. wspólne za zmarłych, których polecamy na kartkach wspominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmówimy Różaniec wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie całe rodziny i zachęcamy do przyjęcia komunii św. za zmarłych. Pamiętajmy, że to najpiękniejszy dar, jaki możemy ofiarować naszym bliskim. Kartki wspominkowe możemy składać w zakrystii lub biurze parafialnym przez cały tydzień. Ze względu na odmawiany różaniec wspominkowy nowennę do św. Antoniego we wtorek i nabożeństwo do bł. Jana Pawła II w czwartek odprawimy wyjątkowo o godz. 17.45.
  5. Od popołudnia uroczystości wszystkich Świętych przez całą oktawę za nawiedzenie cmentarza możemy otrzymać odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej i modlitwa w intencji Ojca Św.
  6. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca po niej spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek zapraszamy do spowiedzi w godz. od 16.00 – 18.00. W I sobotę odmówimy różaniec fatimski o godz. 7. 15.
  8. Wznowiliśmy wydawanie pisma parafialnego Nasza Wspólnota. Chcemy, aby stanowiło ono kronikę wydarzeń parafialnych. Zawarte w nim będą wydarzenia z życia naszej wspólnoty. Gazetka będzie wydawana ok. raz w miesiącu i objętością liczyć będzie 8 stron. Nowa strona internetowa parafii gotowa jest już w 70% i niebawem będzie dostępna.
  9. Młodzież pragnącą rozwijać swoje talenty muzyczne w parafialnym zespole młodzieżowym zapraszamy na pierwszą próbę we wtorek 6 listopada na godz. 18.45 do salki parafialnej.
  10. Chcemy, aby owocem kończącego się Tygodnia Misyjnego było powstanie Koła Misyjnego dla dzieci w naszej parafii. Dzieci chętne do modlitwy na rzecz misji zapraszamy we wtorek 6 listopada na godz. 16.30 do salki parafialnej.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza kolejny numer tygodnika katolickiego Niedziela, a w nim m. in. o niszczeniu poczętego życia w procedurze In vitro, interesujący artykuł o tym jak matka ks. Jerzego Popiełuszki przeżyła śmierć syna, o przemilczanych faktach i wątpliwościach co do oficjalnej wersji porwania i śmierci ks. Popiełuszki, piękne świadectwo wiary aktorki Anny Dymnej, pytania i wątpliwości o katastrofie smoleńskiej – wywiad z Antonim Maciarewiczem. Do każdego numeru dołączony jest dodatek Niedziela dla młodych.