1. Witamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w Adorację Najświetszego Sakramentu.

3. Przez cały tydzień o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wspominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmawiamy różaniec, wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii i biurze parafialnym do piątku  8 listopada.

4. W oktawę uroczystości Wszystkich Świętych możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Prośmy w naszym modlitwach o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

6. W piątek 8 listopada po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki parafialnej.

7. Kolekta gospodarcza w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Uzyskaliśmy klauzulę ostateczności dla naszego projektu Ogrody Maryi. Złożyliśmy wniosek informujący o rozpoczęciu prac. Jeszcze w tym roku – jeżeli pogoda pozwoli- rozpoczniemy prace. Koszt realizacji inwestycji to ko. 200 tys. zł. Ogrody jednak, na stałe wpiszą się w krajobraz naszej parafii i osiedla. Będą służyły jako miejsce modlitwy i wypoczynku. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel. Bóg zapłać.

8. Przyszła niedziela, to także w całym kościele Dzień Solidarności  z Kościołem prześladowanym. Będziemy informować o miejscach, w których trwa prześladowanie chrześcijan. Po Mszach św. będzie okazja do wsparcia tych miejsc swoją ofiarą.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.

10. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszła: śp. Olga Bobkiewicz, lat 87, zam. przy ulicy Głowackiego, Dobry Jezu, a nasz Panie…