OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w czuwanie przed Najświętszym sakramentem podczas wieczystej Adoracji.
Jeszcze do piątku 9 listopada o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wspominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmawiamy różaniec wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Kartki wspominkowe można składać do piątku w zakrystii lub biurze parafialnym.

Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 na Mszę św. i comiesięczne spotkanie.
Przyszła niedziela to także w całym Kościele Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Będziemy informować o miejscach, w których trwa prześladowanie chrześcijan a po mszach św. będzie okazja do wsparcia tych miejsc swoją ofiarą.

Pragniemy poinformować, że osoby, które po domach roznoszą opłatki nie są przedstawicielami parafii. W tym roku poświęcony opłatek będzie można odebrać w biurze parafialnym lub w zakrystii w wyznaczonym czasie.

We wtorek 6 listopada w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa zapraszamy po wieczornej Mszy św. młodzież III klas szkół ponadgimnazjalnych.

W przyszłą sobotę o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. z okazji 6 rocznicy istnienia Klubu Seniora.
Młodzież pragnącą rozwijać swoje talenty muzyczne w parafialnym zespole młodzieżowym zapraszamy na pierwszą próbę we wtorek 6 listopada na godz. 18.45 do salki parafialnej.

Dzieci chętne do modlitwy na rzecz misji zapraszamy we wtorek 6 listopada na godz. 16.30 do salki parafialnej.
W piątek 9 listopada br. o godz. 17.00 oraz w sobotę 10 listopada w kaplicy szkolnej u Ojców Redemptorystów odbędzie się spotkanie z siostrą Michaelą Pawlik autorką książki „Zwodniczy mistycyzm Orientu”. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat,. Niedziela a w nim m.in. sylwetka śp. Przemysława Gintrowskiego, artykuły poświęcone śmierci i przemijaniu oraz o spotkaniu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w naszej parafii. Do każdego numeru dołączony jest dodatek „niedziela Młodych”.

Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Jerzego Łaboddę… wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.