OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Dziękujemy za wszelkie ofiary wpłacane na rzecz parafii. W każdą drugą niedzielę  miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji ofiarodawców.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę na Mszę św.  o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  4. W oktawie uroczystości Wszystkich Świętych o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmawiamy różaniec, wymieniając imiona   i nazwiska zmarłych. Kartki wypominkowe można składać w zakrystii   i biurze parafialnym.
  5. W dniach od 27.04. 5.05. 2024 r. zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie. Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w gablocie parafialnej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tyg. Kat. Niedziela. Szczególnie polecamy płytę CD w wykonaniu p. Hani naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „ Drugi Brzeg”. Znajdziemy tam refleksyjne pieśni o przemijaniu, które dokładnie wpisują się w miesiąc listopad..  Można też nabyć pakiet wszystkich czterech płyt parafialnych. Płyty w całości stanowią cegiełkę  na potrzeby naszej parafii.