1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W sobotę 11 listopada przeżywamy Święto Odzyskania Niepodległości.
  3. Do czwartku o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych, a po Mszy św. odmawiamy w ich intencji różaniec. Kartki wypominkowe z imionami i nazwiskami zmarłych można składać przez cały miesiąc w biurze parafialnym i zakrystii. W sobotę 25 listopada o godz. 18.00 odprawimy w ich intencji Msze św. i odmówimy różaniec.
  4. W czwartek 9 listopada przeżywamy święto Rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizację parafialnych inwestycji. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę, wpłacane na konto i przekazywane w imiennych kopertach.
  6. W przyszłą niedzielę w całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi Prześladowanemu. Po Mszach św. będziemy zbierali ofiary na ten cel.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.