1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. Przeżywamy dzisiaj setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pamiętajmy w  modlitwach o naszej Ojczyźnie Polsce.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto i w imiennych kopertach. Pod koniec listopada powinniśmy zamontować już balustradę przed tabernakulum. Trwają prace związane z jej wykonaniem.
  3. Kartki wypominkowe z imionami  i nazwiskami zmarłych można składać przez cały miesiąc w biurze parafialnym i zakrystii. W sobotę 24 listopada o godz. 18.00 odprawimy w ich intencji Msze św. i odmówimy różaniec.
  4. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. Przyszła niedziela w całym Kościele obchodzona będzie jako Światowy Dzień Solidarności z Ubogimi. Caritas przygotowało tzw. Chlebki Miłosierdzia, które będziemy rozprowadzać w przyszłą niedzielę. Ofiary przeznaczone będą
    dla biednych. Jest to także Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami
    na Mszę św. o godz. 13.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  7. Studencki Teatr „Dobry Wieczór” działający przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej zaprasza na spektakl „Zmartwychwstanie” Karola Huberta Rostworowskiego w auli szkoły przy Drodze Starotoruńskiej 3. Spektakle odbędą się w sobotę 17.11 o godz. 18.30 oraz w niedzielę 18.11
    o godz. 13.30 i 17.30. Wstęp wolny.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na potrzeby WSD w Toruniu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela oraz parafialnego Biuletynu. Rozprowadzamy kalendarze ścienne
    ze św. Janem Pawłem II na rok 2019. Cena 3,50 zł.