1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W piątek 11 listopada przeżywamy Święto Odzyskania Niepodległości.
  3. Przygotowujemy się do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W związku z tym zapraszamy do odmawiania codziennej „Modlitwy do Jezusa naszego Króla i Pana”, której treść wyłożyliśmy pod chórem i publikujemy na stronie internetowej  parafii. Od 10 listopada rozpoczynamy nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którą będziemy odprawiać  codziennie o godz. 7.30  i 17.30. Zapraszamy do przystępowania w tym czasie do sakramentu pokuty i pojednania. W dniu 11 listopada nowennę wyjątkowo odprawimy o godz. 17.00. Gdyż o godz. 17.30 odmówimy modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Dnia 18 listopada o godz. 18.00 odprawimy Mszę Świętą z aktem pokutnym, wynagradzającą za grzechy popełnione w rodzinach, parafii, ojczyźnie.
  5. Dnia 20 listopada, w Święto Chrystusa Króla, dokonamy Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana na każdej Mszy Świętej.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszej pamięci modlitewnej i materialnej polecamy chrześcijan zamieszkujących w Iraku. Mieszkający tam chrześcijanie, przyznając się do Chrystusa, składają świadectwo wiary przypieczętowane często męczeńską śmiercią. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc w edukacji sierotom, wsparcie okaleczonych na skutek zamachów na chrześcijan. Najdrobniejsza nawet ofiara jest wyrazem naszej solidarności z prześladowanymi za wiarę.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizację parafialnych inwestycji. Na wiosnę przystąpimy do malowania kościoła. Koszt tej inwestycji wyniesie ok. 70 tys. Złotych. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę, wpłacane n akonto i przekazywane w imiennych kopertach.
  8. W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św. Po Mszy odbędzie się spotkanie formacyjne. Młodzież bierzmowaną zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 16.00.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.