1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Trwa miesiąc listopad poświęcony naszym bliskim zmarłym. Msza święta zbiorowa za naszych bliskich zmarłych wraz z modlitwą różańcową zostanie odprawiona 28 listopada o godz. 18.00. Kartki wypominkowe można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
  4. W związku z pojawieniem się osób roznoszących po domach opłatki wigilijne  i powołujących się na naszą parafię, uprzejmie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła i nie wysyłała, aby w jej imieniu roznosić opłatki i zbierać jakiekolwiek fundusze. W naszym kościele opłatki wigilijne poświęcimy   w przyszłą niedzielę o godz. 8.30 i będą dostępne w zakrystii i biurze parafialnym.
  5. Wspólnie z Katolickim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy organizujemy w dniach 29.01 – 9.02. 2016 r.  pielgrzymkę do Meksyku. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie internetowej parafii oraz dostępny jest w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:

Artur Ewald l. 25, zam. przy ul. PCK oraz Wacław Magdziński, l. 88, zam. przy ul. Głowackiego. Wieczny odpoczynek………….