1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.

2. Zapraszamy na próby chóru, które odbywają się w poniedziałki i czwartki po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.

3. W środę 20 listopada po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Pana Jezusa przez wspólny śpiew i modlitwę. Natomiast  w piątek 22 listopada po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W każdy piątek listopada tj. 22, 29, po Mszy św. wieczornej odprawiać będziemy wypominki za zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne do kościoła w poniedziałek 25 listopada na godz. 16.00.

6. W sobotę 23 listopada Służba Liturgiczna wraz z Kołem Młodych Teologów pod opieką Ks. Dawida wyjeżdża do Laskowic. Wyjazd o godz. 9.00.

7. Wszyscy, którzy w domach posiadają niepotrzebne okulary i chcieliby je podarować ludziom na misjach będą modli to uczynić w przyszłą niedzielę po Mszach św. Zbiórkę okularów przeprowadzi Młodzież z Koła Młodych Teologów.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.