Diecezjalny Duszpasterz Rodzin zaprasza w sobotę, dnia 10 czerwca 2006 r. do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu, przy ul. św. Faustyny 7.
Program pielgrzymki:

• 10.30 – Zawiązanie wspólnoty
  • 10.40 – Prelekcja dr Anny Gasiul nt. „Jak być ojcem?”
  • 11.30 – Msza św.
    Komunikaty i poczęstunek.

Na ulicach wokół Sanktuarium jest możliwość zaparkowania autobusów i samochodów.
W następnych latach będą one organizowane w sanktuariach innych rejonów, dlatego na tę pielgrzymkę szczególnie zaprasza się parafie rejonu toruńskiego. Dobrze byłoby też przy okazji nawiedzić Katedrę naszej diecezji i Sanktuarium Bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego.
Najbardziej wskazane byłoby polecenie zorganizowania pielgrzymki przedstawicielom Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Domowego Kościoła Ruchu „Światło – Życie”, Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Equipes Notre Dame czy innych grup lub stowarzyszeń.

ks. Józef Nowakowski
Diecezjalny Duszpasterz Rodzin